www.cvonline.hu

Műszaki- és Üzemeltetési Vezető

  • A hirdetés 502 napja lejárt

Budapesti kereskedelmi és vendéglátóipari cégcsoport

pozícióba keresi új kollégáját.

Feladatkörök:

  • a cégcsoport érdekeltségébe tartozó budapesti üzletek és a cégközpont (irodaépület) teljes körű műszaki felügyelete
  • műszaki területtel kapcsolatban álló partnerekkel / beszállítókkal / szolgáltatókkal való kapcsolattartás / felügyelet
  • az új üzletek nyitásának operatív koordinálása
  • a műszaki/karbantartási osztály munkatársainak irányítása
  • biztonsági előírások és a cégcsoport által előírt sztenderdek betartása
  • műszaki dokumentációk gondozása
  • munka- és tűzvédelmi feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség (elektromossági vagy gépész)
  • legalább 6-8 év munkatapasztalat hasonló munkakörben – széles körű üzemeltetési és karbantartási ismeretek
  • projektmenedzsment tapasztalat
  • határozott, döntésképes személyiség
  • jó problémamegoldó képesség, kreativitás, rugalmasság, terhelhetőség
  • önálló munkavégzés, magas fokú személyes hatékonyság
  • napi utazási hajlandóság Budapest területén az üzletek között

Előny:

  • vendéglátóipari egységek műszaki üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • szolgáltatói kapcsolatok

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő cégcsoport
  • versenyképes juttatási csomag
  • kihívást jelentő szakmai feladatok
  • kiváló csapat

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő