www.cvonline.hu

Műszaki és minőségirányítási vezető

  • A hirdetés 911 napja lejárt

Az állás földrajzi helye: Szentendre

A SzeBeton Zrt. közműépítési, környezettechnikai és egyedi gyártású betontermékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó közel 100 éves múltra visszatekintő, német tulajdonú részvénytársaság.

Keressük új munkatársunkat műszaki vezetői és minőségirányítási pozícióba.

Feladatai:

  • Vállalatunk műszaki jellegű, és gyártásirányítási tevékenységeinek összefogása és koordinálása.
  • A gyártási folyamatok minőségének biztosításával, és ellenőrzési rendszerének működtetésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • A termelési információk összegyűjtése, rendszerezése, továbbítása
  • Technológiai és gyártási folyamatok tervezése, szervezése, működésének szakmai felügyelete.
  • Termelő üzem munkájának figyelemmel kísérése szükség/igény szerint szakmai segítése.
  • Minőségirányítási dokumentációk készítése, karbantartása, kezelése, ellenőrzése. Közreműködés belső/külső auditoknál. Betonlaboratórium felügyelete.
  • Szaktanácsadás a termékekkel kapcsolatban vevők beruházók és kivitelezők felé, értékesítési terület szakmai háttértámogatása
  • Beszállítói alvállalkozói kapcsolatok kiépítése, kezelése, fejlesztése

Elvárásaink:

  • Építőmérnöki végzettség
  • Gyártás területen szerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek és CAD alapszintű ismerete
  • MSZ EN ISO 9001:2009 nemzetközi szabvány szerinti ismeretek
  • Német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny:

  • Betontechnológus végzettség
  • Betontermék előregyártás területén szerzett tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés – megállapodás szerint
  • Juttatási csomag
  • Szakmai tapasztalatszerzés német anyavállalatainknál, továbbképzési lehetőségek
  • Csapatmunka egy dinamikus, fiatalos környezetben

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az alábbi  e-mail címre várjuk: Szebeton Zrt., Humán Erőforrás – Munkaügyi Osztály.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol