www.cvonline.hu

Műszaki és minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 424 napja lejárt

Azonnali munkakezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A kijelölt területek ellenőrzése a minőségirányítási szabályzatoknak megfelelően
  •  Minőségirányítási és környezetvédelmi auditok előkészítésében való segítségnyújtás
  • Minőségre vonatkozó adatok regisztrációja és elemzése
  • Riportok és kimutatások készítése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (angol nyelv aktív, kommunikációs szintű ismerete)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Magas terhelhetőség, precizitás
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés

Előny:

  • Járműmérnök vagy Gépészmérnöki végzettség
  • Jármű-technikai ismeretek
  • ISO/TS 16949 alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Esztergom

Munkavégzés ideje: Határozatlan idő

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol