www.cvonline.hu
Műszaki és karbantartási részlegvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.02.07.
Hirdetés azonosító: 734230
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. szekszárdi multinacionális megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A szerszám- és gépkarbantartás területeinek vezetése
  • A megmunkálási folyamat biztosítása, a gyártás, a szerszámkarbantartás és a gépkarbantartás műszaki támogatása
  • A termelő berendezések, a szerszámok és a technikai berendezések javításának, karbantartásának és üzemképességének biztosítása. a műszaki berendezések dokumentációjának kidolgozása és gondozása
  • A gépek, a szerszámok és a berendezések megelőző és tervezett karbantartásaihoz irányvonalak kialakítása és kidolgozása
  • Közreműködés a költségvetés készítésében
  • Külső szállítók kiválasztása és értékelése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (gépész, szerszámkészítő)
  • Automatizálás területén szerzett alapismeretek
  • Többéves, lehetőleg autóiparban szerzett stanctechnológiai és szerszámtervezési tapasztalat,
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • ISO TS 16949, VDA 6, QS 9000, ISO 14001 szabványok alapismerete
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Intranet, ERP ismeretek
  • MS-Office ismeretek (beleértve MS-Project)

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívások

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.