www.cvonline.hu

Műszaki és fejlesztési koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2016.01.14.
Hirdetés azonosító: 1003819

Partnerünk a vendéglátóipari szektor egyik élenjáró, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalkozása, mely dinamikus csapatába keres Műszaki és fejlesztési koordinátort

Feladatok:

- Kapcsolattartás a műszaki és a fejlesztési osztállyal
- Fejlesztésekhez szükséges adatok gyűjtése
- Angol nyelvű prezentációk készítése
- Beszállítókkal való kapcsolattartás
- Tervolvasási feladatok
- A fejlesztések során helyszíni munkák és felmérések

Elvárások:

- Felsőfokú angol nyelvtudás
- Középfokú műszaki végzettség
- Műszaki rajz olvasási készség
- 4-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés és juttatási csomag
- hosszútávú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a