www.cvonline.hu

Műszaki és csomagolási vezető

  • A hirdetés 553 napja lejárt

MUNKAKÖR CÉLJA:

A fejtőüzem technológiai, minőségi és higiéniai folyamatainak kézben tartása és fejlesztése, az üzem hatékonyságának és költségeinek optimalizálása. A műszaki osztály vezetőjeként a sörtermelés, energiaüzem, és fejtőüzem megfelelő műszaki állapotának biztosítása. Közvetlen beosztott: 20 fő.

FŐ FELADATOK :

  • Fejtő üzemi technológiai és minőségi folyamatok optimalizálása
  • Napi kontroll rendszer fejlesztése és fenntartása
  • Pillérvezetés, fejlesztési csapatok indítása veszteségek megszűntetésére, javító intézkedések bevezetése
  • Kezelők, karbantartók fejlesztésének irányítása
  • A területre vonatkozó szabványoknak és előírásoknak való megfelelőség biztosítása, belső szabványok naprakészségének biztosítása
  • Csomagoló és egyéb anyagoknál fellépő reklamációk kezelése
  • Stratégiai anyagok (ragasztó, címke) minőségének figyelése, új beszállítók kiválasztásában együttműködés a beszerzési területtel
  • Új termék bevezetés koordinálása a csomagoló üzem területén
  • Műszaki specifikációk meghatározása beruházások vagy új termék bevezetés esetén.

ELVÁRÁSOK :

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök)
  • 3-5 éves termelő vállalatnál szerzett vezetői és szakmai tapasztalat
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Eredményorientáltság
  • Kiváló elemzőkészség
  • Precizitás
  • Jó interperszonális készség
  • Költségoptimalizáló gondolkodásmód

ELŐNYT JELENT:

  • SAP tudás
  • TPM ismeret (Lean, six sigma)

Az alábbi email címen, vagy a  "Jelentkezés" gombra kattintva.
Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol