www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő/üzletkötő

  • A hirdetés 6 napja lejárt

A kifejezetten az ipar kiszolgálására szakosodott kereskedelmi és szolgáltató cégünk, a 20 éve működő, jól prosperáló
Alap-Tronik Kft. (Link megjelenítése) keres, bővülés céljából munkatársat

pozícióba.

Agilis értékesítőt keresünk, markáns üzletkötői gyakorlattal! Amennyiben vonz a műszaki terület és gyakorlatias embernek tartod magad, aki könnyen épít ki kapcsolatot a különböző szinten lévő szakmabeliekkel, valamint szívesen végzel sok autózással járó feladatkört, egyenesnek és megbízhatónak érzed magad, várunk csapatunkba!

Feladatok:

  • Ipari csiszolóanyagok értékesítése
  • Ügyfélkör bővítése: gyárak, üzemek, termelő cégek felkeresése
  • Meglévő ügyfelek látogatása, kapcsolattartás
  • Megrendelések megvalósulásának biztosítása és szervezése

Elvárások:

  • Minimum középfokú MŰSZAKI végzettség
  • Műszaki értékesítésben szerzett, minimum 3 éves tapasztalat
  • Hatékony kommunikációs- és meggyőző készség
  • Proaktivitás, határozottság, eredményorientáltság
  • Strukturált gondolkodásmód, jó szervezőképesség.

Előny:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Hasonló profilú cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korrekt fix bér + (betanulás után) bónusz
  • Céges autó, magán használatra is, laptop, telefon biztosítása
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Egyeztetés alapján, terület szerinti leosztás szerint. Lakhely a munkavégzés szempontjából ideális esetben Budapest + 80 km-es körzete.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű