www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő/szaktanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2017.05.18.
Hirdetés azonosító: 1094946

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk FMCG területen működő multinacionális vállalat.

Feladatok:

- A cég - ipari ragasztástechnikai - termékeinek értékesítése közvetlenül az ipari partnereinknek, valamint disztribútorainknak
- A jelenlegi vevőkör folyamatos, magas szintű kiszolgálása és bővítése
- Szaktanácsadás, műszaki segítségnyújtás a vevőkör részére - A forgalom növelése az új innovatív technológiák alkalmazásával
- Kapcsolattartás a budapesti központtal

Elvárások:

- Mérnöki végzettség (diploma)
- 2 év hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
- Tapasztalat ipari felhasználóknak történő értékesítésben (előny a disztribútorok kezelésében szerzett tapasztalat)
- Kommunikáció képes ANGOL nyelvtudás
- B kat. jogosítvány

Amit kínálunk:

- Alapfizetésen felül mobiltelefon és autó
- Tréningek és továbbképzések

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a