www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

  • A hirdetés 622 napja lejárt

Cégünk, az Anteus Fejlesztő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. több mint tizenöt éve foglalkozik személyi-, és gépjármű beléptető rendszerek fejlesztésével, forgalmazásával. Bővülő értékesítési csapatunkba keresünk rátermett, agilis munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • Országosan az új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatása,
  • Beérkező üzleti igények kiszolgálása
  • Közvetlen kapcsolattartás új és meglévő partnerekkel,
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása, műszaki és kereskedelmi egyeztetések,
  • Ajánlatok előkészítése, elkészítése,
  • Vevőkör folyamatos építése, a vevőelégedettség biztosítása,

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség, műszaki affinitás,
  • Legalább 2 éves, preferáltan műszaki értékesítői tapasztalat,
  • Kiváló tárgyalási készség, vevőorientált gondolkodás,
  • B. kat. jogosítvány és vezetési tapasztalat.

Előny:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Biztonságtechnikai ismeretek .

Amit kínálunk:

  • Teljes körű betanítást,
  • Stabil, összetartó csapatot és folyamatos szakmai támogatást,
  • Fix + jutalékos jövedelmezést, kiszámítható és korrekt szabályrendszerrel,
  • Műszaki és kereskedelmi fejlődési lehetőséget.

Munkavégzés helye: Budapest, XV.

További részletek:  Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő