www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 730 napja lejárt

Partnerünk 50 országban, 180 000 alkalmazottjával az autóipari szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít. A tehetség és kreativitás szellemében működő vállalat 140 éves múltra tekint vissza, a leginnovatívabb mobilitási megoldások biztosításával van jelen a piacon. Sikerének egyik kulcsa széleskörű szaktudással rendelkező alkalmazotti körében rejlik.

Feladatok:

►    Kapcsolattartás a vállalat vevőivel telefonon és e-mailben

►    Vevői árajánlatkérések feldolgozása

►    Ajánlatkérések továbbítása műszaki, operatív kontrolling és logisztikai előkalkulációra, az eredmények kiértékelése

►    Vevői széria és prototípus megrendelések feldolgozása SAP-ban

►    Széria cikkek felfutásának koordinálása

►    Projektmérföldkövek megvalósulásának követése

►    Részvétel a változtatás management feladatokban

►    Termékek széria gyártásból történő kifutásának koordinálása

Elvárások:

►    Felsőfokú végzettség gazdasági vagy marketing területen

►    Hasonló területen szerzett tapasztalat

►    MS Office magas szintű ismerete

►    Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás

►    Kiváló kommunikációs képességek

►    Megbízható személyiség

►    Átlátható, rendszerszemléletű munkavégzés

►    Csapatmunkára való képesség

Amit kínál:

►    Multinacionális vállalati környezet

►    Versenyképes bérezés

►    Cafeteria juttatás

►    Folyamatos szakmai fejlődés

►    Változatos feladatok

►    Fiatal, dinamikus csapat

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő