www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

  • A hirdetés 653 napja lejárt

A Sanki Europe Kft. elsősorban autóipari komponenseket gyártó vállalatok számára szállít egyedi gyártású , precíziós alkatrészeket, szerszámokat. Magyarországon 2005 óta van jelen.

Bővülő csapatunkba, székesfehérvári irodánkba keresünk

munkatársat.

Feladat

  • Partnereink és cégünk között fennálló kereskedelmi kapcsolatok ápolása, fejlesztése,
  • Ügyfélkör bővítése, kapcsolattartás a gyártókkal,
  • Kitűzött értékesítési célok elérése,
  • Gyártókkal való műszaki egyeztetés (japán és kínai irodáinkon keresztül is),
  • A tevékenységhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása.

Az ideális pályázó a következőkkel jellemezhető:

  • Egészségesen magabiztos, megnyerő személyiség,
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • Felsőfokú végzettség (műszaki menedzser szak előny)
  • Aktív angol nyelvtudás (a munka során nélkülözhetetlen, az interjún tesztelésre kerül)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (autóipari értékesítés) előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (különösen Excel), ECDL vizsga előny,
  • Rendszeres partnerlátogatásokkal járó utazás vállalása.

Műszaki érdeklődéssel rendelkező PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és választható cafetéria elemek,
  • mobiltelefon, laptop,
  • céges céges autó (megegyezés szerinti magánhasználattal)
  • teljesítményarányos, éves bónusz,
  • biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • összetartó, fiatalos csapat, megbecsülés,
  • korrekt betanítás, szakmai továbbképzések.

Magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen, tárgy mezőben a pozíció megjelölésével lehet.

Helyek Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol