www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

  • A hirdetés 879 napja lejárt

Ipari szivattyúk tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó partnerünk számára keresünk felsőfokú műszaki végzettséggel és kellő elhivatottsággal rendelkező

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat ipari/épületgépészeti/víz-szennyvíz területre.

Feladatok

  • Standard termékek értékesítése (ipari méretű szivattyúk és szerelvények) országosan,
  • a területen felmerülő projektek önálló feldolgozása,
  • tervezőkkel, kivitelezőkkel és építőkkel való kapcsolattartás,
  • ajánlatok kidolgozása és követése ipar/épületgépészet területen,
  • új ügyfelek akvirálása,
  • a negyedéves és éves terv szerinti forgalomnövekedés biztosítása,
  • a piaci változások nyomon követése,
  • konkurencia-figyelés.

Elvárások

  • Szakirányú műszaki főiskolai/egyetemi végzettség,
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat műszaki termékek értékesítésében,
  • folyékony angol (vagy német) nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • B-kategóriás jogosítvány,
  • kiváló kommunikációs készség.

Amit partnerünk kínál

  • Versenyképes, teljesítményorientált fizetés,
  • mobiltelefon, laptop és személygépjármű a munkavégzéshez,
  • stabil, nemzetközi háttér, modern munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Országos (a központ Budapesten a 11. kerületben található)

Jelentkezés: A pozícióra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címre elküldött szakmai önéletrajzzal lehet.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol