www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Saját piacán meghatározó, és folyamatosan fejlődő, Kecskeméti székhelyű, műszaki termékek értékesítésével és gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a vállalat termékeinek teljes körű megismerése

  • a termékek műszaki értékesítése

  • meglévő ügyfelek látogatása, szakmai támogatása

  • új partnerek felkutatása

Elvárások:

  • min. középfokú műszaki végzettség

  • kiváló kommunikációs készség

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Előny:

  • Angol vagy német nyelv ismerete (aktív társalgási szint)

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Bérezés:

  • Versenyképes jövedelem (fix + jutalék)

Juttatások:

  • Gépkocsi, mobiltelefon

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát a Link megjelenítése e-mail címre, majd regisztráljon a Link megjelenítése" target="_blank">www.adecco.huhonlapunkon!

Munkavégzés helye Kecskemét
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Kecskemét