www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.07.18.
Jelentkezési határidő: 2014.10.11.
Hirdetés azonosító: 845025
lejárt

Kecskeméti partnercégünk megbízásából keresünk

munkakörbe munkatársat

Feladat:

  • ipari gépek, forgácsoló szerszámok országos értékesítése
  • a cég képviseletében kiállításokon
  • bemutatókon való részvétel
  • árajánlatok elkészítése,
  • szerződések megkötése

Előny:

  • forgácsoló szerszámok használatának ismerete

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség vagy hasonló munkakörben végzett legalább 3 éves tapasztalat
  • aktív angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • tanulási hajlandóság

Munkavégzés helye: országos, kecskeméti központtal, ahol heti 1 nap munkavégzés történik.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu