www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2014.04.16.
Hirdetés azonosító: 763310
lejárt

Megbízónk neves, területén egész Európában ismert, mechanikus és elektromechanikus termékek gyártásával foglalkozó vállalat Szekszárdon. Fő termékeik kisautomatikai készülékek. A gyártmánycsaládok fejlesztésével szinte egyedülálló termékpalettát állítanak elő Európában, saját know-how alapján.

Partnercégünk részére

munkatársat keresünk!

A leendő munkatárs feladatai:

  • kapcsolattartás a jelenlegi ügyfelekkel, valamint a potenciális partnerek felkutatása (jellemzően az országhatárokon kívül)
  • értékesítési szerződésekkel kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása
  • a szerződések teljesülésének biztosítás és nyomon követése
  • konkurenciafigyelés

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • műszaki termékek értékesítésében szerzett néhány éves tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • dinamikus, határozott, magabiztos fellépés

Előny:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • orosz nyelvismeret
  • saját gépjármű
  • Szekszárd, vagy környéki lakhely

Amit megbízónk kínál:

  • versenyképes fizetés
  • prémium
  • előrelépési lehetőség
  • stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát a toborzas@dologido.hu e-mail címre!

A levél tárgyába feltétlenül írja bele a munkakör megnevezését.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu