www.cvonline.hu
Műszaki értékesítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.09.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1097693

Műszaki termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó kecskeméti székhelyű partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Meglévő üzleti partnerekkel való kapcsolattartás
  • Potenciális ügyfelek felkutatása, megkeresése
  • A cég által forgalmazott szerszámok bemutatása ügyfeleknek, azok használhatóságának, teljesítményének megismertetése
  • A cég tevékenységének, szolgáltatásainak, referenciáinak bemutatása
  • Rendelések felvétele, árajánlatok kidolgozása
  • A szerszámigények alapján beszerzések, pótlások indítása
  • A termékek kiszállításáról való gondoskodás a vevők részére
  • Az eladások növelése céljából javaslatok tétele

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves értékesítői tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv minimum alapfokú ismerete
  • Határozott, magabiztos jellem
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Csapatban való jó együttműködés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Szakmai továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.