www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Czinege és Fiai Kft. www.elektromosfutes.hu 1997-ben alapított családi vállalkozás, amely elektromos fűtések, forrasztás-mentes csatlakozók kereskedelmével foglalkozik.

Erősségünk a versenytársainknál szélesebb raktárkészlet és a két évtizedes szakmai múltunk, amelynek köszönhetően hatékonyan tudunk segíteni kiválasztani, egymáshoz és rendszerbe illeszteni a fűtési probléma megoldásához leginkább megfelelő alkotóelemeket. Hiába veszi meg valaki ugyanis a legjobb összetevőket, ha az egész nem áll össze egy hatékony rendszerré, akkor nem fogja hozni az elvárt megtakarítást és megbízhatóságot.

Erősségünk az ügyfeleinkkel kialakított rendkívül erős személyes és szakmai kapcsolat, amely révén a versenytársaink elé tudunk rukkolni, immár 20 éve. Országos piaci jelenlétünk bővítése érdekében, most nyíló Bp-i telephelyünkre új munkatársat keresünk a következő munkakörbe:

Új kollégánk elsődleges feladata bővíteni a vevőkörünket Magyarországon, továbbá új termékeket behozni. Amennyiben rátermettnek mutatkozik a feladatra, és a szakmai részt is magas szinten megtanulta, akkor a következő feladat a meglévő ügyfelek fokozatos átvétele a tulajdonos-ügyvezetőtől, ami azért nem könnyű ügy, mert 2 évtized alatt nagyon komoly szakmai tekintélyt és respektet épített ki magának a piacon.

A legfőbb szakmai kihívás ebben a munkakörben a beruházási projektek felderítése, és az ezekhez kapcsolt tervezők megkeresése, és szakmai meggyőzése.

Feladatok:

  • Új ügyfelek szerzése és a meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése
  • Elektromos fűtési szaktanácsadás a potenciális ügyfelek részére
  • Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal
  • Az ügyfél által megfogalmazott technológiai feladat, illetve az ügyfél tevékenységének megismerése során felismerhető technológiai problémák részletes megismerése, elemzése és megoldás (ajánlat) kidolgozása
  • Ajánlat prezentálása az ügyfél felé, többkörös tárgyalásokon keresztül a döntéshozók meggyőzése
  • Szerződéskötés, a megrendelések teljesítésének, továbbá a szerződések teljes életciklusának nyomonkövetése
  • Aktívan részvétel a vállalat értékesítést segítő marketingakcióinak megvalósításában (rendezvények, előadások, akciók)
  • Megtörtént aktivitások, üzleti lehetőségek CRM rendszerben való rögzítése

Követelmények:
Az ideális jelölt komoly értékesítési tapasztalattal rendelkezik műszaki és B2B területen, és kifejezetten ügyesen épít fel teljesen új piacokat. Ha ráadásul épületgépészet területén van komoly tapasztalata, az már a non plus ultra.

  • Műszaki végzettség (elektromos területen előnyt jelent)
  • Legalább 3 év műszaki értékesítői tapasztalat területen
  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt (referenciák)
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Sportolói múlt előnyt jelent

Amit kínálunk:
Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

  • Teljesen bejelentett alapbér + teljesítményhez kötött prémium
  • Céges gépkocsi, laptop, telefon
  • Alapos, tervszerű betanítás
  • Egyéni szabadság a tevékenységei beosztásában, saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • A folyamatos fejlődéssel járó szakmai kihívások
  • Képzések és továbbképzések
  • Előre lépési lehetőség értékesítési vezetői munkakörbe

A munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: 8 óra, teljes bejelentéssel, kezdés azonnal
Jelentkezés: amennyiben a felsorolt feltételeknek megfelel, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

A motivációs levelében az alábbi kérésekre feltétlenül válaszoljon:

  • Miért szeretne váltani?
  • Mi fogta meg az álláshirdetésünkben?
  • Miért dolgozna egy kis családi vállalkozásnál?
  • Mit vár el egy munkáltatótól, ahhoz, hogy hosszú távon ott dolgozzon?
  • Mi az, ami igazán motiválja?
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Energetika / Villamosság, Értékesítés / Kereskedelem, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest