www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2017.03.30.

Pozíció leírása / Job description

Magyarországi hegesztő berendezéseket forgalmazó Megbízónkhoz keresünk MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat.

Feladatok:

- A cég által forgalmazott teljes termékpaletta és szolgáltatások: oktatás, karbantartás, vizsgálatok értékesítése
- Hegesztőgépbemutatók, értékesítők szakmai háttértámogatása
- Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, új ügyfelek akvirálása
- Rendezvények, szakmai bemutatók, marketing terület támogatása

Elvárások:

Műszaki/mérnöki területen szerzett végzettség
- Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
- Sikeres kereskedői múlt műszaki területen
- B kategóriás jogosítvány
- Hegesztéstechnikában való jártasság előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Sikeres cég, erős csapatszellem
- Szakmai továbbképzések, fejlődési, karrier lehetőségek
- Teljesítményarányos bérezés
- Felelősségteljes, változatos, kihívásokkal teli önálló munkavégzés
- Fiatalos csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -