www.cvonline.hu
Műszaki értékesítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.28.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1079397

Műszaki gépek kereskedelmével foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat a következő feladatok ellátására:

Feladatok:

  • Elektromos kézi szerszámok értékesítése és az ehhez kapcsolódó szervizelési ügyintézés ellátása
  • Kivitelezők/nagyvállalati ügyfelek számára műszaki szaktanács-adás és kapcsolattartás
  • Géphasználat oktatása partnerek számára
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése (számlák, megrendelések, jegyzőkönyvek készítése)
  • Esetenként partnerek látogatása

Elvárások:

  • Kereskedelmi végzettség + érettségi
  • Műszaki érdeklődés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Erős Ms office ismeret
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • B kategóriás jogosítvány előnyt jelenthet

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Előrelépési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.