www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

  • A hirdetés 206 napja lejárt

Anyagvizsgálati berendezések értékesítésével foglalkozó cégünk,

műszaki értékesítő

kollégát keres kapacitás problémák megoldására.

 Meglévő, bejáratott termékcsoportok értékesítési feladatait szeretnénk átadni, meglévő és új ügyfelekkel, piaci referenciákkal, gyártói és helyi támogatással.

Ezekre a feladatokra szeretnénk több figyelmet fordítani:

  • Termékeink iránt érdeklődők magas színvonalú tájékoztatása, termékkínálatunk megismertetése, árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás, kapcsolatépítés, beszállító partnereinkkel
  • Marketing ötletek
  • Kiállítások, termékbemutatók szervezése, vagy azokon történő részvétel

Akivel dolgozni szeretnénk:

  • az jó kiállású, határozott személyiség,
  • az megoldás centrikus és jól kommunikál,
  • azt motiválja, hogyha az alapfizetésén felül több pénzt kereshet.
  • az a fémek anyagszerkezeti tulajdonságairól nem tőlünk hall először,
  • annak az angol nyelven történő üzleti levelezés, tárgyalás nem okoz gondot,
  • a számítógép használata nem jelent komolyabb problémát.

Nem baj, ha:

  • pályakezdő vagy, de akkor a fémtani ismereteidre számítunk
  • nincs fémtani ismereted, de akkor legalább 2 éves műszaki termék értékesítésben szerzett tapasztalatot várunk el.
  • műszaki érdeklődésű vagy.

Amit kínálni tudunk:

  • Átlag feletti alapfizetés és teljesítmény bérezés
  • A munkavégzés eszközei szükség szerint (szgk, notebook, telefon, stb.)
  • Biztos munkahely
  • Fiatalos, jó kedvű, de kis létszámú csapat
  • Szakértőt szeretnénk képezni belőled

Munkavégzés helye: Budapest és Magyarország

Jelentkezéshez fényképes önéletrajzodat várjuk fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre.