www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1057491

Német háttérrel rendelkező forgácsoló-, és kéziszerszámokat, kisgépeket forgalmazó, értékesítő partnerünknek keresünk műszaki értékesítő kollégát.

Feladatok:

- műszaki termékek értékesítése, azokhoz kapcsolódó tanácsadás
- új potenciális vevők felkutatása
- meglévő partnerekkel folytatott kapcsolatápolás

Elvárások:

- hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat
- asszertív kommunikációs készségek
- önálló munkavégzés
- határozott fellépés

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag (alapbér + teljesítményarányos prémiumrendszer)
- dinamikus csapat
- cégesautó, mobiltelefon és iPad használat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján