www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 335 napja lejárt

A Hoeller Electronic Kft.a hazai elektronikai termékgyártók számára jó minőségű elektromechanikai  alkatrészeket, a távközlési és műsorszóró vállalatok számára pedig külföldön már jól bevált, megbízható telekommunikációs   alkatrészeket eszközöket  forgalmaz. Emellett rugalmas beszállítást,   szakmai tanácsadást   kínál  ü gyfeleik részére.

Ilyen követelményeknek a nagy operatív és adminisztrációs szervezettel rendelkező vetélytársak nem minden esetben képesek megfelelni, így ezen a területen is kedvező lehetőségek adódtak, mellyel a vállalkozás ügyfeleinek megelégedésére élt is.

Jelenleg bővítés céljából keresünk dinamikus csapatunkba

munkatársat.

Nálunk a helyed, ha:

  • érdekel a műszaki  és kereskedelmi terület, szívesen részt veszel az ipari elektronikai eszközök gyártási folyamatában mint tanácsadó és beszállító
  • eredményorientált, ügyfélközpontú kommunikáció jellemez
  • szereted a rugalmas munkaidőt, és azt, hogy Te oszthatod be
  • motivál, hogy fizetésed egy részének csak saját teljesítményed szab határt!
  • nyitott vagy a folyamatos szakmai fejlődésre

Feladatok:

  • meglévő partnerek felkeresése, gondozása, tanácsadás, informálás további értékesítés céljából
  • új, potenciális partnerek felkutatása és tárgyalások megszervezése
  • heti 3-4 nap irodán kívüli tevékenység: budapesti és vidéki tárgyalások lebonyolítása, ügyféllátogatások (főképp Budapest és környéke, valamint Nyugat- Magyarország területe)
  • ajánlatok műszaki paramétereinek kiválasztása, összeállítása
  • megrendelőkkel műszaki egyeztetések lebonyolítása, szakmai tanácsadás
  • a honlap folyamatos tartalmi karbantartása és frissítése a beszállítók újdonságaival

Elvárások:

  • felső- vagy középfokú műszaki végzettség
  • kommunikációképes angol nyelvismeret, műszaki szakszövegek megértése
  • műszaki termék értékesítésében szerzett minimális 2 év tapasztalat
  • proaktív hozzáállás, eredményorientált gondolkodásmód
  • rugalmasság, önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapfizetés + teljesítmény arányos jutalék
  • mobil, laptop, céges autó
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • céges autó, mobil, laptop
  • támogató munkahelyi légkör, összetartó munkatársak, következetes vezetők
  • modern, kulturált munkakörnyezet
  • a teljesítmény kiemelkedő elismerése.

Munkavégzés helye: Budakeszi, ill., országos

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és megfelelsz az elvárásoknak, kérlek, küldd el önéletrajzod az alábbi email címre:

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges