www.cvonline.hu

Műszaki Értékesítő

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1032605
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Wellness kádak és jakuzzik értékesítésével foglalkozó Megbízónk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Telefonos kapcsolatfelvétel, beruházókkal, kivitelezőkkel, tervezőkkel
  • Új projektek felkutatása (közületek, szállodák, hotelek teljes wellness részlegének tervezése és kivitelezésének lebonyolítása)
  • Projektek nyilvántartása és kezelése
  • Helyszíni felmérések elvégzése
  • Projekt árajánlatok önálló készítése
  • Megrendelések rögzítése
  • Projektek bonyolítása, nyomon követése, ellenőrzése
  • Társterületekkel való együttműködés
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Naprakész, mérhető értékesítési eredménye

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év értékesítési vagy projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Microsoft Word, Excel magabiztos ismerete
  • AutoCad, ArchiCad, TurboCad tervező program ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • Önálló és gyors munkavégzésre alkalmasság
  • Nagyfokú precizitás, szorgalom
  • Lojális, megbízható személyiség, nagy munkabírással, stressz-tűrő képességgel
  • Határozottság, konfliktuskezelő képesség, felelősségvállalás
  • Jó szervezői és együttműködési képesség
  • Műszaki érzék

Előny:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú álláslehetőség
  • Bónusz, cafeteria,
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya