www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

  • A hirdetés 605 napja lejárt

Budapesti központú szerszámkereskedelmi tevékenységű Kft.

 keres munkatársat

munkakörbe.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Külföldi és belföldi szállítókkal történő kapcsolattartásban írásban és szóban
  • Forgácsoló szerszámok, ipari kéziszerszámok, méréstechnikai eszközök támogatása. Bővebb információ és webáruház az alábbi oldalon: Link megjelenítése
  • Árajánlatok, megrendelések, kidolgozása, nyomon követése,
  • Műszaki szaktanácsadás (telefonon és írásban)
  • Meglévő és új ügyfelekkel kapcsolattartás (telefonon és írásban)
  • Későbbiekben ügyfelek célzott személyes látogatás
  • Új beszállítói lehetőségek felkutatása
  • Esetenként személyes árubeszerzés céges személygépkocsival

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office programok, e-mail, Internet)
  • Internet által kínált adatszerzési lehetőségek ismerete
  • Jogosítvány (B.kat.)

 Előnyt jelenthet:

  • Hasonló területen megszerzett műszaki, termékértékesítési tapasztalat
  • Az iparban, karbantartásban használatos szerszámok gyakorlati ismerete, elsősorban a forgácsolás, kéziszerszám, mérőeszköz területén
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit biztosítunk:

  • Megegyezés szerinti jövedelem
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Szakmai, kereskedelmi háttértámogatás,

Munkavégzés helye:

  • 1103 Budapest, Noszlopy utca 16/b.

Szakmai önéletrajz megküldése alábbi e-mail címre:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő