www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

  • A hirdetés 644 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk nemzetközi partnercége számára
munkatársat keres.

Feladatok:
• A cég által forgalmazott klímaberendezések, és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások értékesítése a meglévő nagykereskedelmi partnerek, viszonteladók számára
• Folyamatos kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel
• Ajánlatok készítése, megállapodás az ügyfelekkel
• Üzletfejlesztési és értékesítési stratégia kialakításában aktív részvétel
• Adminisztratív feladatok elvégzése, szükséges nyomtatványok, jelentések határidőre történő előkészítése

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Minimum 2 év műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat
• Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
• Stratégiai gondolkodásmód, projekt menedzseri hozzáállás
• Önállóság, felelősségteljes munkavégzés
• Felhasználói MS Office ismeret

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés
• Céges autó, laptop, telefon
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő