www.cvonline.hu
Műszaki értékesítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.03.09.
Hirdetés azonosító: 1018259
lejárt

Faipari gépek forgalmazásával, karbantartásával és szervizelésével foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • CNC vezérelt faipari megmunkáló gépek értékesítése az ország egész területén
  • A termékekre vonatkozó ismeretek elsajátítása
  • A vállalat ügyfeleivel, partnereivel személyes és telefonos kapcsolatápolás
  • Új, potenciális partnerek felkutatása és megnyerése
  • Ajánlatkérések, megrendelések szakmai előkészítése és teljes körű lebonyolítása
  • Szakmai tanácsadás a partnerek részére
  • A felmerülő reklamáció teljes körű kezelése és utógondozása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Fa és gépipari ismeretek, CNC vezérlések alapjai
  • Magabiztos német vagy angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés, önállóság, nyitottság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny

  • Faipari technológiák, gépek ismerete
  • Faipari piac ismerete

Amit nyújtunk:

  • Szakmai továbbképzés itthon és külföldön
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes bér
  • Teljesítményarányos jutalék
  • Cégautó, telefon, számítógép

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.