www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 434 napja lejárt

2008. óta működő cégünk hivatalos és kizárólagos forgalmazója a dél-koreai G.S.ACE Industry Co.LTD-nek, aki a csővázas rendszerek vezető gyártója.

Fő profilunk a csővázas rendszerek, intralogisztikai eszközök és megoldások és 5 S termékek forgalmazása. Ügyfeleink főleg az autóipar, elektronikai- és összeszerelő ipar piacvezető vállalatai közül kerülnek ki, mint a Daimler AG, VW, a Siemens AG és Continental.

 A német BeeWaTec GmbH magyarországi leányvállalata LOJÁLIS, HOSSZÚ TÁVRA tervező munkatársakat keres, bővítés céljából

pozícióba, Magyarország területére.

Feladatok:

  • A cég termékeinek értékesítése, az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Új partnerek felkutatása

Elvárások:

  • Kereskedelmi/értékesítési tapasztalat
  • Műszaki affinitás, vevőorientált gondolkodás
  • Társalgási szintű aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hajlandóság az országon belüli utazására (heti 3-4 nap)

Amit kínálunk:

  • Főállású, bejelentett munkaviszony
  • Alapfizetés és teljesítményarányos jutalék rendszer
  • Laptop, telefon, céges autó

Munkavégzés helye: Kecskemét, illetve országosan (Jelentkezést, a heti 1-2 napi kecskeméti irodai jelenlét miatt, első sorban a hirdetésben megjelölt megyékből várunk.)

Helyek Fejér
Tolna
Budapest
Baranya
Bács-Kiskun
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő