www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő

  • A hirdetés 553 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő cégünkhöz keresünk mérnök üzletkötő kollégát. Ha kedveled a kihívásokat, szeretnél egy fiatalos csapatban, modern környezetben, versenyképes fizetésért dolgozni, olvasd tovább, hogy megfelelsz-e az alábbiaknak!

Feladatok:

  • Speciális műszaki igények felmérése műszaki koncepcióalkotás
  • Speciális műszaki termékek és szolgáltatások kezelése és értékesítése
  • Elvárt célok teljesítése
  • Vevőinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Termékeink hazai és külföldi piacokon történő értékesítése, reklámozása
  • Új piaclehetőségek felkutatása
  • Rendszeres értékesítési beszámolók, -tervek készítése

Elvárások:

Végzettség

  • Gépészmérnök Bsc/Msc végzettség vagy
  • Villamosmérnök Bsc/Msc végzettség vagy
  • Mechatronikai mérnök Bsc/Msc végzettség

Szakmai tapasztalatok

  • Legalább 2 év értékesítési tapasztalat a gépiparban
  • Inventor/autoCAD program ismerete

Jogosítvány

  • „B” Kategóriás

Készségek

  • Kiemelkedő műszaki kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Határozottság
  • Utazási hajlandóság
  • Csapatjátékos

Nyelvtudás

  • Középszintű angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban
  • Egyéb nyelv ismerete előny,

Munkavégzés helye:

  • Transmoduls Kft Veszprémi telephelyén

Fizetési igény megjelöléssel várjuk az önéletrajzokat.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol