www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő, Területi képviselő

  • A hirdetés 472 napja lejárt

Nemzetközi építőipari beszállító cég keres kereskedelmi csapatának erősítéséhez,
motivált sikerorientált munkatársat az alábbi munkakörbe:

Budapest és Délmagyarországi régió
(Somogy, Baranya, Tolna, Bács-Kiskun, Csongrád, Pest megye, Budapest)

Feladatok:

  • meglévő ügyfélkörrel történő személyes kapcsolattartás
  • új ügyfelek felkutatása, partnerkapcsolatok kialakítása
  • igényfelmérés, rendszeres helyszíni jelenlét a cég forgalmának növelése érdekében
  • projektkövetés, építkezések látogatása
  • árajánlatok készítése

Elvárások:

  • építőipari területen szerzett 1-3 év értékesítői tapasztalat
  • előny: gépész-/építőmérnöki végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, kreativitás
  • nagy munkabírás, terhelhetőség, kulturált megjelenés
  • műszaki érzék
  • felhasználói szintű számítógépes tudás (MS Office programok)
  • előny AutoCAD ismerete

Amit kínálunk:

  • Eredmény- és teljesítmény szerinti fizetés, hosszútávra elérhető biztos pozíció, és stabil megélhetési lehetőség
  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban történő munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • cégautó, mobiltelefon, számítógép használat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Baranya
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Csongrád
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő