www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő, területi értékesítő

  • A hirdetés 395 napja lejárt

A 16 éves múlttal rendelkező, magyar tulajdonú gyártó-, és forgalmazó
Bau-Haus Építőipari és Szolgáltató Kft. a monolit-, és előre gyártott vasbeton szerkezetépítéshez kapcsolódó anyagok, szerkezetek és technológiák értékesítésére keres hosszú távra

műszaki értékesítőt
területi értékesítői

munkakörbe

Feladatok:

  • meglévő ügyfélkörrel történő személyes kapcsolattartás
  • új ügyfelek felkutatása, partnerkapcsolatok kialakítása
  • igényfelmérés, rendszeres helyszíni jelenlét
  • a cég forgalmának növelése
  • az építkezés megkezdésétől a szerkezet elkészültéig terjedő projektkövetés
  • árajánlatok készítése

Elvárások:

  • építőipari területen szerzett 1-3 év értékesítői tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • nagy munkabírás, terhelhetőség, kulturált megjelenés
  • próbaidő alatt saját gépkocsi használat költségtérítéssel
  • műszaki érzék

Amit kínálunk:

  • 16 éve stabilan működő, magyarországi tulajdonú és hátterű cégnél hosszútávra elérhető biztos pozíció, és stabil megélhetési lehetőség
  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban történő munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • próbaidő után cégautó, mobiltelefon, számítógép használat

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő