www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 534 napja lejárt

Műszaki értékesítő munkatársat

keresünk!

Cégünk, egy 1997 óta stabilan fennálló, 100%-ban hazai tulajdonban álló vállalkozás, mely fő üzletágai a biztonsági ajtó gyártás, értéktárolók és egyéb épületelemek kereskedelme ill. zár- és alkatrész kereskedelem. Biztonsági ajtógyártási üzletágunk mára már a legdinamikusabban fejlődő üzletágunk, mely a piacvezető gyártók közé emelte vállalkozásunkat. Ezen okból kifolyólag tovább kívánjuk bővíteni értékesítői állományunkat, egy komplex műszaki értékesítői munkakörrel, melyet az alábbiakban szemléltetünk részletesebben.

A munkakör főbb vázlatpontokban az alábbiak szerint épül fel:

  • Bemutatótermünkbe látogató ügyfelek kiszolgálása, tájékoztatása, a cég által gyártott termékek részletes műszaki bemutatása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, megkeresések gyors reagálása, árajánlatok készítése
  • Helyszíni felmérések elvégzése (magas műszaki tájékozottság szükséges)
  • Felmérések alapján gyártási rajzok, konszignációk készítése
  • Helyszíni értékesítés felméréseken
  • Megbeszéléseken való részvétel
  • Új ügyfelek és partnerek felkutatása
  • Viszonteladó partnerekkel való kapcsolattartás
  • Szakmai kiállításokon, rendezvényeken való részvétel

Amit elvárunk:

  • Több éves szakmai tapasztalat a nyílászáró értékesítés és műszaki felmérések területén (legalább a kettő kritériumból az egyik teljesüljön)
  • Magas szintű kommunikációs készség, türelmes, segítőkész és célratörő mentalítás az ügyfelekkel szemben
  • Magas műszaki készség
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalattal
  • Vállaltközpontú látásmód

Amit kínálunk:

  • Piacképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú munka lehetőség
  • Megfelelő munkahelyi környezet és eszközök biztosítása
  • Céges autó biztosítása munkaidőben történő használatra
  • Segítség a betanuláshoz, fejlődéshez
  • Karrier lehetőség

A munkavégzés helyszíne: Budapest, XIV. kerület

Kérjük a jelentkezőket, hogy amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésüket, jelentkezésüket az alábbi e-mail címre küldjék el.

A jelentkezés feltétlenül tartalmazza:

  • Szakmai önéletrajz, tanulmányok és korábbi munkahelyek, kompetenciák feltüntetésével (europass, vagy hasonló struktúra)
  • Arckép feltüntetése az életrajzban
  • Személyes adatok megadása (minimálisan név, születési hely és idő, lakhely, telefonszám, e-mail cím)
  • Fizetési igény megjelölése (kb. milyen fix bért tart elfogadhatónak, motiválónak)
  • Opcionálisan motivációs leveleket is szívesen fogadunk

A jelentkezéseket a következő elérhetőség alapján, az alábbi e-mail címre várjuk.

A küldött anyag alapján kiválasztott jelentkezőket e-mailen értesítjük, majd egy személyen állásinterjúra invitáljuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő