www.cvonline.hu

Műszaki Értékesítő Munkatárs

  • A hirdetés 979 napja lejárt

Saját piacán meghatározó, és folyamatosan fejlődő, Kecskeméti székhelyű, műszaki termékek értékesítésével és gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Feladatok:

  • a vállalat termékeinek teljes körű megismerése

  • a termékek műszaki értékesítése

  • meglévő ügyfelek látogatása, szakmai támogatása

  • új partnerek felkutatása

Elvárások:

  • min. középfokú műszaki végzettség

  • kiváló kommunikációs készség

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Előny:

  • Angol vagy német nyelv ismerete (aktív társalgási szint)

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Bérezés:

  • Versenyképes jövedelem (fix + jutalék)

Juttatások:

  • Gépkocsi, mobiltelefon,

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.