www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő menedzser

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 907051

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Ügyfelünk, a műszerezési szerelvények, csővezetéki csatlakozók és precíziós szelepek, irányítástechnikai berendezések forgalmazásának egyik meghatározó piaci szereplője Műszaki értékesítő menedzser munkatársat keres.

Feladatok:
  • Partnercégekkel, ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása, ügyféligények felmérése
  • Ipari berendezések azonosítása
  • Alkatrészek legyártásának műszaki felügyelete, ill. kiválasztása katalógusból partnercég műszaki igényei alapján, javaslattétel
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség, vagy középfokú műszaki végzettség minimum 3 év munkatapasztalattal
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs és tárgyalási készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Határozott, dinamikus, eredmény orientált személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, kiváló szervezőképesség
Előny:
  • Hidraulikai és vezérléstechnikai műszaki ismeretek
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Kiemelkedő bérezés (alapfizetés + teljesítményarányos bér)
  • Fejlett technológiák, szakmai képzések
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Fiatal, dinamikus közeg
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel elvárásainak, kérjük, küldje el szakmai, fényképes önéletrajzát, bruttó bérigénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
Várjuk jelentkezését 2015/KEC/MÉM jeligével ellátva.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Kecskemét