www.cvonline.hu

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ / KÜLSŐ TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 522 napja lejárt

Erősítjük csapatunkat:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ / KÜLSŐ TERÜLETI
KÉPVISELŐ MAGYARORSZÁGON,
KECSKEMÉT NAGYTÉRSÉGBEN
(Üzletkötő bázisra – teljes munkaidőben)

Új kihívást keres egy nemzetközileg elismert és sikeres vállalkozásnál és megfelel az alábbi elvárásoknak?

  • A fémipar, a fröccsöntőszerszámok vagy a stancolás és hajlítás területén szerzett végzettség (szerszámkészítő, tervező, gépész, stb. előnyt jelent, de nem követelmény)
  • Határozott és ápolt megjelenés
  • Meggyőzőképesség
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nagyfokú mobilitás

Az Ön feladatai:

  • Ügyfelek akvirálása
  • Hozzáértő műszaki tanácsadás valamint az ügyfélkapcsolatok intenzív ápolása
  • Látogatások önálló szervezése
  • Üzleti tárgyalások vezetése
  • A cég bemutatása és képviselete
  • Vásárokon való részvétel
  • Piaci információk gyűjtése
  • Az üzleti forgalom folyamatos ellenőrzése valamint az ügyféladatok ápolása
FELKELTETTÜK ÉRDEKLŐDÉSÉT?

Küldje el fényképpel ellátott pályázati anyagát német vagy angol nyelven online űrlapunkon keresztül Grünenburg úr részére. (A Jelentkezés gombra kattintva.) Munkatársunk minden további kérdés esetén készséggel áll rendelkezésére.

SVEN GRÜNENBURG
Személyzeti ügyintéző

Meusburger Georg GmbH & Co KG
Kesselstr. 42 | 6960 Wolfurt | AustriaE-mail cím megjelenítése">
Link megjelenítése

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német