www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő - kézi mérőeszközök

Régió: Magyarország

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 666303
lejárt

Ország:    Magyarország (+36)

A pozíció leírása:    A cég termékeinek értékesítése Pest megyében.

Feladatkör, felelősségek:    • A cég termékeinek értékesítése Pest megyében,

• Új ügyfelek felkutatása, ügyfélkör kialakítása, kezelése,

• Kapcsolattartás a meglévő és az új vevőkkel,

• Ügyféllátogatások előkészítése, ajánlatírás, eszközrendelés, riportok készítése.

• Workshopok-on történő részvétel,

• Hideg hívások kezdeményezése meglévő adatbázisból,

• Ajánlatok önálló elkészítése.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Minimum középfokú végzettség,

• Műszaki ismeretek, elhivatottság,

• Értékesítésben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat,

• Magabiztos, dinamikus, határozott fellépésű személyiség,

• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,

• Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség,

• „B” kategóriás jogosítvány.

Nyelvtudás:    Angol nyelvtudás előny

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonban lévő, Pest megyei kisvállalat, méréstechnikai eszközök gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

Amit megbízónk kínál:

• Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél,

• Vonzó juttatási csomag,

• Alap + teljesítménybérezés,

• Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.