Megbízható, biztos hátterű mezőgazdasági gépforgalmazó partnerünk számára

 keresünk munkatársat

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

(HF 9-6347)

munkakörbe.

Feladat:

  • A forgalmazott gépek és alkatrészek értékesítése,
  • Új ügyfelek megkeresése Magyarország területén,
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása,
  • Tárgyalások előkészítése, lebonyolítása.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Mezőgazdasági gépek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Uniós pályáztatás területén szerzett ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkakezdés: Akár azonnal,
  • Cég központja Dél-Magyarország,
  • Angol vagy olasz nyelvtudás ELŐNY!

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 9-6347-es” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése