www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő gyakornoki diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 903943

Feladatok:
  • Termékbevezetések támogatása (új és meglévő szoftveres megoldások telepítése, tesztelése, alkalmazási lehetőségek kutatása)
  • Részvétel az értékesítő csapat tevékenységében (oktatás, bemutatók, tárgyalások)
  • Piackutatási feladatok (konkurenciaelemzés, összehasonlítások készítése)
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai/műszaki/gazdasági tanulmányok (végzős, vagy pályakezdő)
  • Legalább középfokú, stabil, aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képességek, jó előadó képesség
  • Pontosság, kreativitás, pozitív attitűd
  • Kiemelten fontos az IT/műszaki ismeret és érdeklődés (felhasználói szint feletti)
  • Magas szintű Microsoft Office ismeretek (Excel, PowerPoint)
Amit kínálunk:
  • 1 éves gyakornoki program - heti 20 órás rugalmas munkaidőben
  • Multinacionális környezet
  • Folyamatos belső képzések, fejlődési lehetőség
  • Laptop, telefon
  • Gyakornoki fizetés
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti 20 óra minimum hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással.
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI, kerület.
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: MUSZAK-KON