www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő - Dél-Kelet Magyarország területére

Régió: Bács-Kiskun
Békés
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.01.25.
Hirdetés azonosító: 716752

Multinacionális partnerünk számára keresünk

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐT

műszaki termékek értékesítésére, Dél- Kelet Magyarország területére

Feladatok:

- Új ügyfelek felkutatása,
- Értékesítési szerződések letárgyalása,
- Műszaki tanácsadás nyújtása a már meglévő és új ügyfelek részére,
- A szerződések teljesülésének nyomon követése,
- Konkurenciafigyelés,
- A meglévő ügyfelek telephelyeinek, irodáinak rendszeres látogatása.

Elvárások:

- Dinamikus, határozott személyiség,
- kiemelkedő kommunikációs készség,
- felhasználói sznitű Word és Excel ismeret,
- néhány év tapasztalat műszaki termékek értékesítésben,
- dinamikus, határozott, tárgyalási és kommunikációs képessége átlagon felüli,
- B kategóriás jogosítvánnyal és autóvezetési gyakorlattal rendelkezik
- felsőfokú végzettség és angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

- Fialatos, lendületes csapat,
- versenyképes jövedelem,
- fejlődési lehetőség,
- stabilitás.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján