www.cvonline.hu

Műszaki értékesítő (6582)

  • A hirdetés 1019 napja lejárt

Műszaki értékesítő

Elvárások:
•min. középfokú műszaki végzettség
•műszaki kereskedelem területén szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
•felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
•gépkocsivezetői engedély B
•kereskedelmi szemlélet
•kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
Személyiségét illetően:
•Elhivatott a kereskedelmi szakma iránt
•Kreatív, rugalmas, jó problémamegoldó
•Önálló, precíz és terhelhető

Előnyök:
•műszaki felsőfokú végzettség
•angol vagy német tárgyalóképes nyelvismeret

Feladatok:
•kereskedelmi ajánlatok készítése, szerződések megkötése
•bel-és külkereskedelmi értékesítések lebonyolítása
•ügyfélkiszolgálás és tárgyalások lebonyolítása
•egyéb adminisztratív ügyek intézése
•partnercégekkel, ügyfelekkel való kapcsolattartás személyesen, telefonon, ill. e-mailben

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
•szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:
•Győr
Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig 08:00-tól 16:00-ig
Munkába állás időpontja:
•azonnal
•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.