www.cvonline.hu

Műszaki értékesítési vezető

  • A hirdetés 1037 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

Feladatok:

  • A cég gyártási kapacitásának (műanyag fröccsöntött termékek) kihasználása érdekében új partnerek felkutatása

  • Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel, árajánlatok kidolgozása,nyomonkövetése

  • A cég marketing stratégiájának kialakítása, a cég képviselete különféle rendezvényeken

  • Budget tervezés

  • Árstratégia kialakítása

  • Új projektek és reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú  végzettség

  • Tárgyalóképes német és minimum kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Műszaki affinitás

  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat, tárgyalástechnikai ismeretek

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

  • Megbízhatóság, precíz, pontos munkavégzés

  • Gyakori külföldi utazások vállalása

Előny:

  •    Műanyagipari cégnél szerzett tapasztalat

  •    Műanyag fröccsöntési ismeretek

  •    Műanyag beépülő alkatrészek, részegységek ismerete

Munkavégzés helye:

  • Országos és külföld

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes juttatási csomag, céges gépkocsi

Helyek Külföld
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű