www.cvonline.hu

Műszaki értékesítési tanácsadó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 911890

Meghatározó multinacionális építőipari Megbízónk részére, csongrád megyei munkavégzéssel az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:
  • Termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítése,
  • Prémium termékek műszaki és alkalmazástechnikai bemutatása,
  • Meglévő ügyfélkör kezelése, bővítése és velük való folyamatos, naprakész kapcsolattartás,
  • Ügyfeleknek magas szintű műszaki tanácsadás és problémakezelés, megoldásnyújtás,
  • Együttműködés a társosztályokkal,
  • Aktív hozzájárulás a napi tervezéshez, az értékesítési tervek eléréséhez,
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • 1-5 év értékesítésben szerzett munkatapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok,
  • Műszaki beállítottság és középfokú angol nyelvtudás,
  • Nyitott, céltudatos és dinamikus személyiség,
  • Proaktív gondolkodásmód,
  • Kitűnő problémamegoldó képesség,
  • Eredményorientált munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány.
Előny:
  • Építőiparban szerzett végzettség / értékesítési tapasztalat építőiparban
Amit kínálunk:
  • versenyképes fix jövedelem és egyéb juttatások
  • folyamatos szakmai támogatás, képzések, fejlődési- és karrierlehetőség
  • egyéni fejlesztési programok
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.