www.cvonline.hu

Műszaki értékesítési tanácsadó Dél- Nyugat-Magyarországra

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.07.23.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk nemzetközi piacvezető gyártó és forgalmazó vállalat. amely szállítójárművek, valamint a raktári és anyagmozgatási rendszerek kiépítésével foglalkozik.
Partnerünk számára angolul és/vagy németül folyékonyan beszélő, műszaki értékesítési tanácsadót keresünk.

Feladatok:

- A cég üzletpolitikájának és értékesítési stratégiájának képviselete Dél- Nyugat-Magyarországon
- Új ügyfelek felkutatása, majd kapcsolat felvétele az új ügyfelekkel
- Meglévő partneri kapcsolatok ápolása, ügyfelek látogatása
- A cég értékesítésének és piacrészesedésének folyamatos növelése
- Piaci információk gyűjtése, az adott terület alapos ismerete

Elvárások:

- folyékony német és/vagy angol nyelvtudás
- felsőfokú végzettség, logisztikai vagy műszaki végzettség előnyt jelent
- pályakezdők és tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését is várjuk
- informatikai ismeretek: Ms Office, SAP előny
- Az ideális lakóhely: Dombóvár-Kaposvár-Bonyhád-Szekszárd-Pécs

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és juttatás
- Biztos háttér egy dinamikus cégnél
- Karrierlehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -