www.cvonline.hu

Műszaki értékesítési gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 840850

Multinacionális partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Termékbevezetések támogatása,
  • új- és meglévő szoftveres megoldások telepítése, alkalmazása,
  • értékesítői tevékenység támogatása,
  • bemutatókon, tárgyalásokon való részvétel,
  • piackutatási feladatokban való részvétel (elemzések, összehasonlítások készítése),
  • egyéb érdekes, fentiekhez kapcsolódó feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok informatikai, műszaki vagy gazdasági területen - nappali tagozaton,
  • magabiztos IT ismeret (Excel, PowerPoint, Word),
  • minimum középfokú angol nyelvtudás,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs készség.
Előny:
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • kreatív, ügyfélorientált személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet,
  • lehetőség szakmai fejlődésre, betekintés az értékesítés világába,
  • hosszú távú állás, azonnali kezdéssel,
  • rugalmas, heti 20 órás munkaidő,
  • gyakornoki juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 11.ker.
  • Munkaidő: H-P, heti 20 óra
Kapcsolat:
Fényképpel ellátott önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Referencia szám: KM-MŰSZ

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.