www.cvonline.hu

Műszaki épületüzemeltetési koordinátor

  • A hirdetés 252 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.
Új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba Törökbálintra

Feladatok:

  • technikusi és alvállalkozói csapat napi koordinálása
  • prémium irodaház komplexum napi műszaki üzemeltetésének operatív irányítása
  • hibabejelentések fogadása, rögzítése az ISS számítógépes (CAFM) rendszerében
  • az adott probléma, feladat, műszaki hiba megoldásának végigkövetése, dokumentálása
  • kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal
  • szoros együttműködés az operatív és műszaki vezetőkkel, technikai személyzettel
  • műszaki mobil csapat irányítása, munkájuk szervezése
  • rendszeres karbantartások koordinálása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • műszaki érzék, proaktív szemlélet, műszaki épületüzemeltetési ismeretek
  • MS Office alapismeretek
  • önálló munkavégzési képesség
  • előny: angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony, versenyképes bérezés prémium rendszerrel kiegészítve
  • nemzetközi munkakörnyezet, kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint,  A+ kategóriás irodaház

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő