www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő/ajánlatkészítő (Épületgépész területen)

  • A hirdetés 705 napja lejárt

Megbízónk az épületgépészeti piac dinamikusan fejlődő szereplője, mely lég- és klímatechnikai berendezések kereskedelmével, valamint az ehhez kapcsolódó szerviz és egyéb szolgáltatások értékesítésével foglalkozik.

Feladataink és ügyfélkörünk folyamatos növekedésének köszönhetően csapatunk bővítése céljából keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszaki előkészítő/ajánlatkészítő
(Épületgépész területen)

Feladatok:

  • Műszaki- és árajánlatok kidolgozása.
  • Árurendelési és kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
  • Karbantartási feladatok folyamatában való részvétel.
  • Helyszíni felmérések.

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség (gépész, épületgépész területen).
  • Angol nyelv ismerete, legalább írásban.
  • Haladó számítástechnikai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem mellett teljesítményarányos juttatás.
  • Szakmai és piaci kihívások.
  • Kiváló munkahelyi körülmények, együttműködő, dinamikus és fiatalos csapat.
  • Hosszú távú munkalehetőség, előrelépési lehetőséggel.

Munkavégzés helye:

Budaörs.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő