www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • A hirdetés 559 napja lejárt

Megbízónk hazánkban egyedülálló, alternatív megoldást kínál azoknak, akiknek otthonuk, irodájuk és környezetük építése és kialakítása közben fontos szempont a környezettudatosság és a magas minőség egyidőben való teljesülése. Kreatív építési és tervezési rendszerükkel a fenntarthatóság mellett a praktikum és az egyediség elvárásainak is eleget tesznek. Csapatukba keressük új munkatársukat

munkakör betöltésére.

Feladatok

  • Tervdokumentáció vagy helyszíni felmérés alapján mennyiségek számítása, árajánlat készítése,
  • műszaki javaslatok kidolgozása,
  • lehetséges beszállítók, alvállalkozók felkutatása,
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése,
  • kivitelezés előkészítése,
  • költségoptimalizálás, folyamatos hatékonyságnövelés,
  • projektekhez ütemterv összeállítása,
  • kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal az építkezés teljes ideje alatt,
  • építésvezető munkájának adminisztratív és szakmai támogatása,
  • projektek elszámolása, zárása.

Elvárások

  • Felsőfokú építész végzettség,
  • 2 év építőiparban szerzett munkatapasztalat,
  • középfokú angol és/vagy német nyelvtudás,
  • precíz és önálló munkavégzés,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Amit megbízónk kínál

  • Fiatalos csapat, jó kollektíva,
  • munkához szükséges eszközök,
  • továbbképzési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol