www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 730 napja lejárt

Az Építőipari ágazat piacvezető vállalata a vállalkozási főmérnökségére

munkatársat keres

Feladata

  • klasszikus műszaki előkészítői feladatok ellátása
  • tervfelülvizsgálat, műszaki rajzok, megvalósulási tervek készítése
  • rendelések, szerződések előkészítése, kezelése
  • adatbázis kezelés
  • pályáztatás.

Elvárások

  • megfelelő szintű szakmai képzettség – elsősorban építő- vagy építész mérnöki
  • építőanyagok, modern építési technológiák ismerete
  • erős felhasználó szintű informatikai ismeretek
  • tapasztalat tervdokumentációk értelmezésében
  • jó érdekérvényesítő és szervezői képesség
  • kreatív gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • folyamatos tanulási hajlandóság
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • kiváló munkahelyi légkör
  • fejődési lehetőség
  • modern irodai környezet.

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, kérjük a pozícióra való hivatkozással fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét szíveskedjen elküldeni, melyben kérjük nettó fizetési igényének megjelölését is. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.