www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • A hirdetés 514 napja lejárt

A CLH Hűtés-és Klímatechnikai Kft

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Részvétel a Termelési Igazgatóságon működő előkészítői csoport tevékenységében: épületgépészeti pályázati anyagok előkészítése, ellenőrzése.
  • Tárgyalásokon részvétel, a cég képviselete: ártárgyalás, műszaki egyeztetések.
  • Előzetes árbecslés, tételes költségvetés kiírás készítése a pályázati munka főbb paraméterei alapján.
  • Alvállalkozói ajánlatok beszerzése, felülvizsgálata, majd beépítése az ajánlatba
  • Mennyiségi ellenőrzések.
  • Szakmai programok ismerete.

Elvárások:

  • minimum technikusi végzettség, vagy épületgépészeti diploma,
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeretek (Word, Excel, AUTOCAD)

Egyéb követelmények:

  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Terhelhető, stressz tűrő képesség
  • Megbízhatóság
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Rugalmasság

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Egyéb juttatások
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat
Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő