www.cvonline.hu

Műszaki előkészítő

  • A hirdetés 550 napja lejárt

Szigetszentmiklósi telephelyű, nyílászáró gyártó és

forgalmazó cég

műszaki előkészítő

munkatársat keres.

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • Projekttervek, kiviteli anyagok, helyiségkönyvek feldolgozása
  • A szerződéshez kapcsolódó teljeskörű műszaki bonyolítás, ajánlatkérések, ártükrök, megrendelések, szerződések készítése
  • Termékrendelések és kiszállítások koordinálása
  • Projekt kivitelezéshez szükséges nyilvántartások naprakész vezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás az építésvezetőkkel, alvállalkozókkal, tervezőkkel, beszállítókkal, megrendelőkkel, műszaki munkatársakkal
  • Alvállalkozói teljesítésigazolások kiállítása
  • Pótmunkák, változásjelentések előkészítése
  • Jóváhagyási/átadási dokumentációk összeállítása
  • Garanciális hibák kezelése, nyilvántartása
  • Karbantartási munkák kezelése, nyilvántartása
  • Számlák kiállítása Megrendelő felé
  • Információszolgáltatás a cégvezetés felé

Új munkatársunkkal szemben támasztott elvárásaink:

  • Szakirányú, minimum középfokú műszaki végzettség (építőipari)
  • Határozott, érdekérvényesítő, meggyőző kommunikációs képesség
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Felhasználói szintű MS-Office ismeretek

Előnyök:

  • SAP ismeret és gyakorlat
  • CAD tervezőprogramok ismerete
  • német vagy angol nyelvismeret
  • szakirányú felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

  • Fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő