www.cvonline.hu

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 614 napja lejárt

A West Hungária Bau Kft. az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, vezető vállalata. Mindkét irodánkban, Győrben és Biatorbágyon is bővítjük műszaki előkészítő csapatunkat, ezért munkatársakat keresünk mindkét helyre, azonnali kezdési lehetőséggel,

munkakörbe.

Feladatok:

  • Közbeszerzési pályázatok összeállítása
  • Létesítménymegvalósítások műszaki előkészítése, folyamatának műszaki adminisztrálása
  • Tervdokumentációk átvizsgálása, adatok gyűjtése
  • Árajánlatok készítése
  • Árajánlatok kérése, a beérkezett ajánlatok feldolgozása, ártükörbe foglalása
  • Költségek számítása
  • Az adott létesítménymegvalósításhoz szükséges anyagi erőforrások meghatározása
  • A meghatározott szükségletek közvetítése a létesítményvezető, építésvezető felé
  • Létesítményhez kötődő bejövő mennyiségi elszámolások ellenőrzése, nyilvántartása
  • Megbízás esetén felmérési napló vezetése
  • Elszámolások elkészítése
  • Cég képviselete helyszíni bejárásokon, megrendelői egyeztetéseken
  • Feljegyzések kezelése, dokumentumok kezelése, minőségirányítási eljárások, vonatkozó szabályozások betartása.

Szakmai/gyakorlati követelmények:

  • Építőmérnöki-, építészmérnöki vagy (épület-)gépészmérnöki végzettség
  • Közbeszerzési törvény ismerete
  • Közbeszerzési pályázatok összeállításában szerzett tapasztalat
  • Ajánlatkészítésben, építőipari előkészítésben szerzett legalább 2 éves friss gyakorlat (de: pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • MS Office programok stabil, felhasználói szintű használata
  • angol és/vagy német tárgyalóképes, középfokú, aktív nyelvtudás (szóban, írásban, tárgyaláson rendszeresen használt)
  • legalább B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

Elvárt készségek, képességek:

  • önálló munkavégzési képesség
  • jó kommunikációs készség
  • monotóniatűrés
  • prezentációs készség és gyakorlat
  • precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • határidő érzékenység és tartás
  • csapatszellem, képesség a csapatmunkára

Előnyök:

-          CAD, költségvetés készítő-, projekt ütemterv készítő programok ismerete

-          második nyelv aktív használata

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Versenyképes és pontos fizetés, étkezési utalvány
  • Rugalmas, a piaci igényekre gyorsan reagáló vállalati kultúra
  • Szakmai fejlődési- ill. előrelépési lehetőség
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények

A munkavégzés helye:

  • Győr, Ipari Park, vagy
  • Biatorbágy, Vendel Park

Pályázni fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet. Pályázatát a lent megadott e-mail címre, a tárgy mezőben "Műszaki előkészítő_Győr" vagy "Műszaki előkészítő_Biatorbágy"  megjelöléssel kérjük.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő